Наші постачальники

ТОВ "Поліпарк" тісно співпрацює з виробниками-лідерами ринку композитних матеріалів. Нашим клієнтам гарантована поставка сертифікованої продукції бездоганної якості.

Organika-Sarzyna - великий хімічний завод (Нова Саржина, Польща), що входить до групи Ciech Chemical Group Є одним з лідерів європейського ринку хімічної продукції На сьогодні асортимент продукції заводу включає - епоксидні смоли Epidian, ненасичені поліефірні смоли Polimal, гелькоути, насичені поліефірні смоли, затверджувачі для епоксидних смол, фенол-формальдегідні смоли, а також засоби захисту рослин та добрива.

Сертифікація - ISO 9001 (стандарт управління якістю); ISO 14001 (стандарт системи екологічного менеджменту); PN-N-18001 (система управління безпекою та гігієною праці); Lloyd's Register of Shipping (стандарт якості в суднобудівної промисловості).

Діяльність заводу спрямована на постійне впровадження нових технологій, удосконалення якості продукції, що випускається, розширення асортименту екологічно чистих матеріалів.

Krosglass S.A. (м. Кросно, Польща) - найбільший виробник скловолокна, продукція якого поставляється по всьому світу (ЄС, Україна, Росія, ОАЕ, Нова Зеландія, Автсралія та ін). До 1 січня 2004 року підприємство було частиною Кросненського скляного заводу.

Завод Krosglass S.A. випускає армуючий матеріал зі скла типу E - скломати, ровінг, ровінг рубаний, тканина з ровінгу. Дана продукція широко використовується в різних виробничих галузях - будівництво, судно- та автомобілебудування, авіаційна промисловість, сільське господарство, у виробництві спортивного обладнання та ін.

Скловолокно Krosglass S.A. відрізняється високою якістю та відносно низькою ціною. Підтвердженням якості продукції є наявність сертифікатів класифікаційних товариств в суднобудівній промисловості: Lloyd's Register of Shipping (Регістр Ллойда, Лондон), Germanischer Lloyd (Німецький Ллойд, Гамбург), Det Norske Veritas (Норвезька Верітас, Осло), Польський Регістр Судноплавства.

Silikony SK -словацька компанія, що здійснює поставки силіконових компаундів та формувальних поліуретанів для виготовлення гнучких литтєвих форм. Асортимент Silikony SK також включає готові силіконові форми/молди для свічок та мила та силіконової продукції для косметичної промисловості.